Krajské kolo fyzikální olympiády, kategorie E (12. 5. 2006)
Pořadí |
Příjmení |
Jméno |
Škola |
Třída |
Učitel fyziky |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
body celkem* |
1. |
Panoš |
Jiří |
Sportovní G Plzeň |
kvarta |
Marie Mašková |
10 |
9 |
8,75 |
8,5 |
1,5 |
36,25 |
2. |
Klemsa |
Jakub |
G J. Vrchlického Klatovy |
kvarta A |
Vladimíra Jílková |
10 |
8 |
9,5 |
8 |
8,5 |
36 |
3. |
Kodet |
Michal |
ZŠ Stupno |
9.A |
Miloslava Pěnkavová |
10 |
9 |
9 |
7 |
0 |
35 |
4. |
Žák |
Michal |
G L. Pika Plzeň |
kvarta L |
Eva Cibulková |
10 |
9 |
6,5 |
8,5 |
4,5 |
34 |
5. |
Laksar |
Jan |
ZŠ Holýšov |
9.A |
Zbyněk Štěpán |
10 |
10 |
5 |
9 |
4 |
34 |
6. |
Holeček |
Martin |
G, Mikulášské, Plzeň |
kvarta A |
Marie Lehečková |
10 |
9 |
7,5 |
6,5 |
5,5 |
33 |
7. |
Vahalová |
Petra |
G Plasy |
kvarta |
Jiří Motis |
10 |
9 |
3,5 |
6 |
7,5 |
32,5 |
8. |
Mandík |
Jaroslav |
G J. Vrchlického Klatovy |
kvarta A |
Vladimíra Jílková |
10 |
7,5 |
6 |
9 |
3 |
32,5 |
9. |
Jelínková |
Andrea |
G J. Vrchlického Klatovy |
kvarta A |
Vladimíra Jílková |
10 |
7,5 |
4 |
9 |
4 |
30,5 |
10. |
Skala |
Martin |
G, Mikulášské, Plzeň |
kvarta A |
Marie Lehečková |
10 |
3,5 |
9 |
8 |
0 |
30,5 |
11. |
Puchrová |
Tereza |
G L. Pika Plzeň |
kvarta L |
Eva Cibulková |
9 |
8 |
3,5 |
7 |
6 |
30 |
12. |
Kovářík |
Karel |
G J. Vrchlického Klatovy |
kvarta A |
Vladimíra Jílková |
8,5 |
8,5 |
10 |
2,5 |
3 |
30 |
13. |
Malán |
Jaroslav |
ZŠ Přeštice |
9.B |
Drahuše Bošková |
8,5 |
9 |
9,25 |
1 |
3 |
29,75 |
14. |
Podávka |
Petr |
ZŠ Holýšov |
9.B |
Zbyněk Štěpán |
10 |
7 |
3,25 |
8 |
2,5 |
28,25 |
15. |
Chlad |
Lukáš |
G Plzeň, Mikulášské nám. |
kvarta A |
Marie Lehečková |
10 |
8 |
3,5 |
6,5 |
3 |
28 |
16. |
Herejk |
Vojtěch |
G Plzeň, Mikulášské nám. |
kvarta A |
Marie Lehečková |
9 |
7,5 |
4 |
7,5 |
0 |
28 |
17. |
Volfová |
Michaela |
ZŠ Horšovský Týn |
9.A |
Helena Straková |
9 |
8 |
0,5 |
8,5 |
1,5 |
27 |
18. |
Vočadlo |
Stanislav |
ZŠ Horažďovice, Blatenská |
9.C |
Václav Koch |
5 |
7,5 |
9,25 |
4,5 |
0 |
26,25 |
19. |
Jurčaga |
Ivan |
18. ZŠ Plzeň (Bolevecká ZŠ) |
9.D |
Jiřina Benešová |
9 |
9 |
0,75 |
7 |
0,5 |
25,75 |
20. |
Václavík |
Jakub |
ZŠ Manětín |
9. |
Ivana Kostíková |
9,5 |
1 |
7 |
7,5 |
0,5 |
25 |
21. |
Veg |
Lukáš |
ZŠ Mýto |
9.A |
Pavel Kunc |
5 |
8,5 |
7 |
1 |
4 |
24,5 |
22. |
Rychecký |
Ondřej |
ZŠ Stupno |
9.A |
Miloslava Pěnkavová |
7 |
5,5 |
4,5 |
7 |
2 |
24 |
23. |
Grasslová |
Martina |
ZŠ Klatovy, Plánická |
9.A |
František Vejčík |
8 |
6,5 |
5,5 |
2 |
1 |
22 |
24. |
Cimlerová |
Barbora |
ZŠ Manětín |
9. |
Ivana Kostíková |
8 |
6 |
0 |
6 |
2 |
22 |
25. |
Odehnalová |
Kateřina |
18. ZŠ Plzeň (Bolevecká ZŠ) |
9.D |
Jiřina Benešová |
10 |
9,5 |
0,75 |
1,5 |
0,5 |
21,75 |
26. |
Šíma |
Petr |
G Stříbro |
kvarta |
Jitka Soukupová |
10 |
10 |
0,75 |
0 |
0 |
20,75 |
27. |
Lásková |
Miroslava |
G Blovice |
kvarta |
Vladimír Pavel |
8 |
6,5 |
0 |
6 |
0 |
20,5 |
28. |
Pilátová |
Jana |
G J. Š. Baara Domažlice |
sekunda(6) |
Jana Váchalová |
8,5 |
3 |
6 |
2 |
0 |
19,5 |
Všichni řešitelé jsou úspěšnými řešiteli.
*Pořadí bylo stanoveno podle součtu 4 úloh s největším počtem bodů; v případě rovnosti rozhodoval součet bodů ze všech úloh.